Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » A Székelyudvarhelyi Belvárosi Unitárius Egyházközség is csatlakozott a Házasság hetéhez

A Székelyudvarhelyi Belvárosi Unitárius Egyházközség is csatlakozott a Házasság hetéhez

Ezen a héten zajlik világszerte a Házasság hete, amely a házasság és a család fontosságára kívánja felhívni a figyelmet. A kezdeményezéshez idén a Székelyudvarhelyi Belvárosi Unitárius Egyházközség is csatlakozott. 2018. február 17- én du. 17. órától egy előadást szerveznek a Kriza János szeretetotthonban: Törékeny kapcsolat címmel Antal Ildikó és Antal Attila családterapeuták előadásában. Amint azt Simó Sándor lelkész, esperes elmondta, ez az első alkalom, hogy az egyházközség is csatlakozik a Házasság hete rendezvénysorozathoz, és elsősorban tagjaikat várják az eseményre, de bárkit szívesen látnak, aki részt venne az előadáson. A részvételhez előzetes bejelentkezés szükséges, amelyet a 0745060118-as számon tehetik meg az érdeklődők Simó Melinda-Tímeánál. A férőhelyek száma ugyanis korlátozott.

Szeretnehozzászólni?

Ma 2019. február 17., vasárnap, Donát napja van. Holnap Bernadett napja lesz.

Valutaárfolyamok

Hozzászólások