Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Huszárnapokat szerveznek a hétvégén városunkban

Huszárnapokat szerveznek a hétvégén városunkban

A Székelyudvarhelyi Hagyományőrző Székely Huszárezred és a Homoródmenti Hagyományőrző Hannover Huszárezred idén is megszervezi a Székelyudvarhelyi Huszárnapokat. A rendezvényre október 14 és 15-én kerül sor mely keretein belül megszervezésre kerül a Huszárszemle illetve az Agyagfalvi Székely Nemzeti Gyűlés is. Szombat délelőtt a lovas huszárok felvonulásával indul a két napos esemény, majd 13 órától a városházatéren kerül sor a díszszemlére, ahol a köszöntőbeszédek mellett többek között közreműködik Sorbán Enikő és az Oklándi fúvószenekar is. Délután 3 és 6 óra között a Templom utcában, a Vánky- kertben kerül sor a III. Györffy Árpád huszárügyességi emlékversenyre. A rendezvény házigazdája Gálfi Árpád polgármester, fővédnöke Dr. Kövér László, a Magyar Országgyűlés elnöke.

Szeretnehozzászólni?

prima_text2


primaarkum_s

szekelyfoldbanner140x75


Ma 2018. augusztus 20., hétfő, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Valutaárfolyamok

arkum

impar

toyota_eurocar

kukullo

agropisc

Hozzászólások