Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Ingyenes szűrővizsgálatot tartanak városunkban a központiideg-rendszeri károsodással élők számára

Ingyenes szűrővizsgálatot tartanak városunkban a központiideg-rendszeri károsodással élők számára

A budapesti Semmelweis Egyetem Pető Intézetének szakemberei ingyenes szűrővizsgálatot tartanak központiideg-rendszeri károsodással élő, mozgássérült csecsemők, gyermekek és felnőttek számára november 14–15-én Székelyudvarhelyen, a Szent János utca 112. szám alatt. Az oxigénhiányos állapot miatti központi idegrendszeri károsodással élő gyermekek, illetve a Parkinson-kórban, Sclerosis Multiplexben szenvedő, agyvérzés, stroke, koponyasérülés utáni állapotban élő felnőttek szűrővizsgálatára a 0744-829087-es telefonszámon lehet bejelentkezni. A program a Magyar Kormány és a Polgármesteri Hivatala támogatásával valósul meg!

Szeretnehozzászólni?

Ma 2018. december 13., csütörtök, Luca és Otília napja van. Holnap Szilárda napja lesz.

Valutaárfolyamok

Hozzászólások