Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Ismét második világháborús lövedékre bukkantak városunkban

Ismét második világháborús lövedékre bukkantak városunkban

Vélhetően a második világháborúból származó légvédelmi robbanó lövedéket talált tegnap egy székelyudvarhelyi gazda, amikor alapot ásott kerítésének – írja az Agerpres hírügynökség a Hargita megyei tűzoltóság szóvivőjének tájékoztatására hivatkozva. Alina Ciobotariu szerint a tűzszerészek elszállították a muníciót, amelyet feltehetően egy 57 mm-es űrméretű légvédelmi gépágyúból lőttek ki. A lövedéket utólag, ellenőrzött körülmények között felrobbantják. Idén ez a negyedik ilyen akciójuk a Hargita megyei tűzszerészeknek, korábban három aknagránátot találtak.

Szeretnehozzászólni?

Ma 2018. október 18., csütörtök, Lukács napja van. Holnap Nándor napja lesz.

Valutaárfolyamok

Hozzászólások