Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Kampány kezdődik városunkban a lejárt szavatosságú gyógyszerek összegyűjtésére

Kampány kezdődik városunkban a lejárt szavatosságú gyógyszerek összegyűjtésére

Székelyudvarhely Polgármesteri Hivatala több szakmai és civil szervezettel együttműködésben egyhetes kampányt indít lejárt szavatosságú gyógyszerek összegyűjtésére. A kampány 2017. november 16-23. között hat gyógyszertár részvételével zajlik, a gyógyszereket kicsomagolva kell bedobni a patikák nyitvatartási ideje alatt az e célra kihelyezett dobozokba. A kampányt a Hargita megyei Gyógyszerészeti Kamara, az Udvarhelyszéki Gyógyszerészek Egyesülete, a Székelyudvarhelyi Kórház, a Budvár Szociális Központ, a Rotary Klub, az Udvarhelyi Fiatal Fórum és más civil szervezetek támogatják.

Szeretnehozzászólni?

Ma 2018. december 13., csütörtök, Luca és Otília napja van. Holnap Szilárda napja lesz.

Valutaárfolyamok

Hozzászólások