Keresés

Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Két napos képzést szervez hétvégén városunkban a Bethlen Gábor Alapítvány

Két napos képzést szervez hétvégén városunkban a Bethlen Gábor Alapítvány

Két napos képzést szervez hétvégén városunkban a Bethlen Gábor Alapítvány, amelyet 2000-ben hozta létre az Erdélyi Vállalkozásfejlesztési Egyesület azzal a fő céllal, hogy támogassa az erdélyi magyar kis- és középvállalkozásokat. Az elmúlt években  az Alapítvány a Bethlen Gábor Alapkezelő ZRT. támogatásának köszönhetően számos gazdasági témájú képzést szervezett vállalkozók számára. Idén is folytatják a már hagyományossá vált képzéseket. A rendezvény témája: A KKV-k a gazdaság gerincét alkotják. A képzés gyakorlati és hasznos információkat, tanácsokat kíván nyújtani a résztvevő kisvállalkozók, egyetemi hallgatók számára a helyi gazdasági lehetőségekről. Az eseményre pénteken, december 8-án délután 3 órától kerül sor a Küküllő Szállodában.

Szeretnehozzászólni?

Ma 2018. december 13., csütörtök, Luca és Otília napja van. Holnap Szilárda napja lesz.

Valutaárfolyamok

Hozzászólások