Príma Rádió

stream
Itt vagy: Kezdőlap » Hírek » Kikapott az SzNKK

Kikapott az SzNKK

Vereséget szenvedett csütörtökön délután bajnoki mérkőzésen a SzNKK. Az udvarhelyi felnőtt női csapat a Târgoviște-i Sport Klub vendége volt. Mester Zsolt tanítványai a mérkőzés nagyrészén vezettek is 1-2 góllal, de az utolsó tíz percben megfordult az állás, a hazaiak vették át a vezetést és egy góllal végül behúzták a találkozót. A félidőben még 14-12 volt az állás az SzNKK javára, a végeredmény 26-25 lett, Târgoviște egy gólall győzött. Kerekes Éva 8, Mester Noémi 5, Munteanu Krisztina és András Anett 4-4, Sándor Aliz 2, Fekete Anna és Major Nóra 1-1 gólt dobtak. Mester Zsolt csapata legközelebb november 5-én, hétfőn hazai pályán játszik, 17 órától a táblázat harmadik helyén álló Național Rm. Vâlcea együttesét fogadja a sportcsarnokban.